O nás

Dagmar Rejsa

Fashion Designer

Da Re je oděvní značka, která vytváří oblečení pro všechny ženy bez ohledu na velikost a tvar.

V Da Re to není jen o tom, jak vypadáte, ale jak se cítíte, a my jsme poháněni vizí zpřístupnit módu každému – bez ohledu na jeho postavu nebo rozpočet!

Jsme pyšní na každou kolekci, kterou přinášíme.
Naše filozofie

Filozofie naší značky je spojena s koncepcí minimalismu a hodnotným životním stylem. Věříme v sílu jednoduchosti a kvality. Naše značka je založena na myšlence, že méně je více a že každý kousek oblečení by měl mít své místo ve šatníku a vyjadřovat osobnost a styl jednotlivce.

Snažíme se vytvářet oblečení, které je jak stylové, tak funkční. Dáváme přednost kvalitním materiálům a preciznímu zpracování, abychom zajistili, že naše kousky jsou trvanlivé a odolné. Zaměřujeme se na čisté linie, nadčasový design a detaily, které dělají rozdíl.

Při navrhování našich kolekcí se inspirujeme nejen aktuálními trendy, ale také přírodními prvky, uměním, kulturou a cestováním. Snažíme se zachytit ducha doby a přinést do našich kousků něco unikátního a inspirativního.

Věříme také v udržitelnost a odpovědnost vůči životnímu prostředí. Snažíme se minimalizovat negativní dopad na planetu tím, že vybíráme ekologicky šetrné materiály a pracujeme s dodavateli, kteří sdílí naše hodnoty udržitelnosti.

Celkově se snažíme vytvořit značku, která nejen poskytuje kvalitní a stylové oblečení, ale také inspiruje a podporuje naše zákazníky v jejich cestě k vyváženému a hodnotnému životnímu stylu.

Recenze

Skvělé služby, velmi precizní práce, slušné jednáni a příznivé ceny. Velmi doporucuji!
Tereza Kulhánková
Vše opravdu nádherně ušité, kvalitní materiál, moc děkuji a těším se na další kousky od vás!
Veronika Kennedy
Moc doporučuji.
LENKA ZAVADILOVÁ
Děkuju za úžasné šaty.
BARBORA KOLÍNKOVÁ
Nákupní košík